Zamówienia poniżej 30.000 Euro

 • Data zamieszczenia: 10-02-2017

  Zaproszenie do złożenia oferty na "zakup samochodu technicznego typu „van (furgon)” na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

  Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego bez stosowania przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych prowadzone w Czytaj więcej...O Zaproszenie do złożenia oferty na "zakup samochodu technicznego typu „van (furgon)” na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

 • Data zamieszczenia: 09-02-2017

  Zaproszenie do złożenia oferty na "świadczenie usług przeprowadzkowych na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

  Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego bez stosowania przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych prowadzone w Czytaj więcej...O Zaproszenie do złożenia oferty na "świadczenie usług przeprowadzkowych na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

 • Data zamieszczenia: 30-01-2017

  Zaproszenie do złożenia oferty na "wykonanie usług konserwacyjnych instalacji elektrycznej na nieruchomości Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym przy ul. Przyczółkowej 109A w Warszawie na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Dro

  Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego bez stosowania przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych prowadzone w Czytaj więcej...O Zaproszenie do złożenia oferty na "wykonanie usług konserwacyjnych instalacji elektrycznej na nieruchomości Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym przy ul. Przyczółkowej 109A w Warszawie na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Dro

 • Data zamieszczenia: 29-12-2016

  Zaproszenie do złożenia oferty na " usługę wykonania weryfikacji kodów źródłowych w określonych obszarach Systemu Teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Naruszeń na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

  Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego bez stosowania przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych prowadzone w Czytaj więcej...O Zaproszenie do złożenia oferty na " usługę wykonania weryfikacji kodów źródłowych w określonych obszarach Systemu Teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Naruszeń na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

 • Data zamieszczenia: 15-12-2016

  Zaproszenie do złożenia oferty na "obsługę Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego z zakresu Medycyny Pracy"

  Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego bez stosowania przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych prowadzone jest Czytaj więcej...O Zaproszenie do złożenia oferty na "obsługę Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego z zakresu Medycyny Pracy"