Zamówienia poniżej 30.000 Euro

 • Data zamieszczenia: 02-11-2018

  Dostawa odzieży i obuwia roboczego oraz innych środków ochrony indywidualnej na potrzeby pracowników GITD

  Czytaj więcej...O Dostawa odzieży i obuwia roboczego oraz innych środków ochrony indywidualnej na potrzeby pracowników GITD

 • Data zamieszczenia: 31-10-2018

  Druk książek z formularzami przejazdu, książek formularzy jazdy INTERBUS oraz karnetów do zezwoleń EKMT

  Czytaj więcej...O Druk książek z formularzami przejazdu, książek formularzy jazdy INTERBUS oraz karnetów do zezwoleń EKMT

 • Data zamieszczenia: 03-10-2018

  Zaproszenie do składania ofert na"Zakup i dostarczenie Licencji ABBYY FineReader na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

  Czytaj więcej...O Zaproszenie do składania ofert na"Zakup i dostarczenie Licencji ABBYY FineReader na potrzeby Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego"

 • Data zamieszczenia: 02-10-2018

  Zaproszenie do składania ofert na "Zakup i dostarczenie Licencji Atlassian Serwer na potrzeby GITD"

  Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego bez stosowania przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych prowadzone Czytaj więcej...O Zaproszenie do składania ofert na "Zakup i dostarczenie Licencji Atlassian Serwer na potrzeby GITD"

 • Data zamieszczenia: 03-08-2018

  Zaproszenie do składania ofert na "Usługę utrzymania Systemu Informatycznego Transbit wspomagającego pracę Biura ds. Transportu Międzynarodowego"

  Czytaj więcej...O Zaproszenie do składania ofert na "Usługę utrzymania Systemu Informatycznego Transbit wspomagającego pracę Biura ds. Transportu Międzynarodowego"